PODRĘCZNIK ONLINE ZALOGUJ

PRAKTYCZNY WARSZTAT METODYCZNY DLA NAUCZYCIELI JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO – GDYNIA 28.02.2015

ZOBACZ OPINIE
O WARSZTATACH

Wydawnictwo „Przystanek Edu”

zaprasza 28 Lutego 2015 (godz. 11:30-14:45) do Gdynii

Pomorska Wyzsza Szkoła Nauk Stosowanych w Gdyni
ul.Opata Hackiego 8-10, 81-213 Gdynia, Aula C.

na 2 warsztaty (kazdy 1,5 godzinny)

 

I WARSZTAT:
Zastosowanie metody naturalnej w nauczaniu języka hiszpańskiego w oparciu o podręcznik Arcoíris

Czym jest metoda naturalna? Dlaczego tak wielka popularnoscia cieszy sie tzw. podejscie komunikacyjne w nauczaniu jezyków obcych? Czy sprowadza sie ono wyłacznie do skupiania sie na mówieniu kosztem rozwijania innych kompetencji jezykowych? Jak uczyc w oparciu o załozenia podejscia komunikacyjnego jesli ma ono okazac sie skuteczne?

Znajdziesz odpowiedz na te i inne pytania podczas spotkania z mgr Dorota Nieto-Kuczynska oraz dr Davidem Nieto-Rasinskim podczas warsztatu pt. „ZASTOSOWANIE METODY NATURALNEJ W NAUCZANIU
JEZYKA HISZPANSKIEGO W OPARCIU O PODRECZNIK ARCOÍRIS” Czyli o wprowadzaniu słów, logice jezyka, technikach wplatania nowego materiału i egzekwowaniu znajomosci starego.

 

II WARSZTAT:
NIE TAKI FILM KRÓTKOMETRAZOWY STRASZNY

W czasach rozwijajacych sie nowych technologii warto raz na jakis czas pracowac z uczniami korzystajac z zasobów Internetu. Nie masz czasu na pokazanie całego filmu? W filmach mówia za szybko uzywajac zbyt
trudnych struktur gramatycznych? Bardzo dobra propozycja jest praca z cortometrajes. Warsztat bedzie bardzo praktycznym spotkaniem, podczas którego zaprezentujemy najciekawsze, wypróbowane, zawsze sprawdzajace sie na lekcji filmiki krótkometrazowe, które w znacznym stopniu uatrakcyjnia Twoje lekcje.

 

Arcoíris – najnowszy, innowacyjny, zawierający ciekawe i dowcipne nagrania podręcznik do nauki języka hiszpańskiego na poziomie A1-A2.
Napisany z myślą o polskich uczniach.

W ten dzień wyjątkowy rabat dla wszystkich zainteresowanych nauczycieli – 30% od ceny sugerowanej – 55 zł za podręcznik

 

Zgłoszenia na warsztaty prosimy przesyłac do 24 lutego 2015 na adres biuro@przystanekedu.pl

 

Warsztaty-gdynia-28022015