PODRĘCZNIK ONLINE ZALOGUJ
STUDENT
NAUCZYCIEL | SZKOŁA
PANEL → Zarejestruj | Zaloguj | Wprowadź kod

Student


Już ponad 10 lat uczymy Was hiszpańskiego z zamiłowania. Najpierw była chęć skutecznego uczenia – zaowocowało to opracowaniem ciekawego programu do uczenia  hiszpańskiego z zastosowaniem podejścia komunikatywnego. Czuliście, że mówicie! Cieszyliśmy się razem z Wami. Jednakże brakowało Wam kontaktu z językiem w domu, ciekawych zadań, dowcipnych nagrań – więc szukaliśmy dla Was podręcznika.  Szukaliśmy, szukaliśmy, zmienialiśmy wydawnictwa, ale nic nas nigdy na 100% nie przekonało. Ta wewnętrzna potrzeba, aby dać Wam narzędzie, które powiedzie Was za rękę spójnie, logicznie i zabawnie przerodziła się w 2 ciężkie laty pracy i współpracy  z tymi, którzy kochają uczyć hiszpańskiego. Oto nastał moment kiedy chcemy oddać w Wasze ręce ten podręcznik, całkiem inny niż te które znacie: ciekawy, ambitny – autorzy są wymagający, ale skuteczny, porządkujący Waszą wiedzę, uczący spontanicznych reakcji z życia codziennego.

 

Arcoíris ma jedną najpoważniejszą zaletę, oprócz dziesięciu innych, które z dumą opisujemy na kartach naszego wydawnictwa. Wraz z książką, jako dodatkowa opcja, będziecie mogli nabyć zeszyt ćwiczeń w wersji elektronicznej z tłumaczeniem na polski dialogów i tekstów oraz z ułatwiającymi zrozumieć zagadnienia gramatyczne komentarzami również w naszym ojczystym językiem.

Dlatego ten Arcoíris to fantastyczny podręcznik zarówno na kursy, gdzie nauczyciel wdraża Was w tajniki świata hiszpańskiego oraz dla osób uczących się samodzielnie, bo bez problemu, dzięki dodatkowi w języku polski, zrozumieją kolejne tematy.

Życzymy Wam samych pozytywnych wrażeń i zapewniamy, że jeśli będziecie solidnie pracować z Arcoíris przez 1,5 roku bez problemu możecie pojechać do Hiszpanii i poradzicie sobie w każdej typowej sytuacji codziennej.

¡Adelante! Y, ¡buena suerte!